Відновлення бухгалтерського і податкового обліку
Найкраща ціна на бухгалтерські послуги

Відновлення бухгалтерського і податкового обліку

Така процедура, як відновлення бухгалтерського обліку Дніпро (це або інше місто), вимагає певних дій, найчастіше – доволі складних і трудомістких. Мета відновлення – навести лад в документації компанії.

Необхідність проведення процедури виникає з низки причин (як з однієї із нижче зазначених, так і за сукупністю декількох):

протягом тривалого часу на підприємстві не вели бухгалтерську документацію;

у первинній документації виявлено безліч помилок, або вона не відповідає фінансовому становищу підприємства/компанії;

бухгалтер виявився некваліфікованим, не здатним вирішувати поставлені завдання, а тому після його звільнення/зміни виникла необхідність внесення виправлень/коригувань і т.ін.;

бухгалтер просто щез, забравши усі документи, або свідомо вирішив «помститися» керівництву після свого звільнення і зіпсував документацію;

втрата усіх документів через пожежу/повінь /пограбування та інші обставини непереборної сили.

Які види відновлення бухгалтерської документації існують

Ця процедура буває двох видів. Вона передбачає відновлення документів:

 1. часткове;
 2. повне.

Перший варіант – відновлення окремих документів або «білих плям» у документації. Цей тип роботи вимагає відносно небагато часу і мінімум фінансових витрат.

Другий варіант – трудомісткіший, витратний за часом, оскільки доведеться охопити весь термін діяльності компанії, провести повноцінну обробку безлічі документів.

Мета здійснення операцій з відновлення бухгалтерського і податкового обліку

Усе залежить від типу підприємства/компанії. Наприклад, найчастіше відновлення обліку здійснюється для того, щоб:

показати засновникам реальний стан підприємства;

сформувати повноцінну базу і структуру обліку компанії;

домогтися позитивної оцінки аудиторів;

уникнути ймовірного арешту рахунків компанії, значних/повторних штрафних санкцій і т.д.;

пройти перевірку контролюючими органами.

Основні етапи відновлення бухгалтерського і податкового обліку

Процес відновлення може займати від 2-3 тижнів до півроку і більше. Це залежить від обсягу робіт. Усю процедуру умовно поділяють на декілька послідовних етапів:

 1. Аудит. Необхідний, щоб зрозуміти, які саме документи потрібно відновити, яких даних не вистачає, які з них втрачені, що дасть можливість визначити дійсний обсяг робіт.
 2. Оцінка. Повна, об'єктивна оцінка обсягів відновлювальних робіт, що також дозволить точно визначити конкретні завдання.
 3. Планування процедури відновлення – фахівці складають докладний, покроковий план роботи, в якому описуються усі дії і вказуються терміни.
 4. Безпосередньо відновлення бухгалтерського і податкового обліку.
 5. Підготовка усієї звітності, коригування документації, здавання підготовлених звітів до контролюючих органів, сплата штрафів, якщо такі будуть накладені.
 6. Підготовка рекомендацій, дотримуючись яких керівники підприємства зможуть уникнути повторення ситуації із втратою документації.

Кому довірити роботу з відновлення бухгалтерського і податкового обліку

Оптимальний варіант – найняти фахівців профільної компанії. Працівники бухгалтерської компанії «Бухгалтер Сервіс Плюс» мають величезний досвід у виконанні подібних робіт. Вони знають, як швидко і ефективно провести відновлення обліку, усієї необхідної документації.

Під час проведення робіт фахівці нададуть необхідні пояснення, розкажуть, навіщо і як вони виконують ті чи інші дії. Що підтверджує їхню високу кваліфікацію.

 • Хто буде нашим бухгалтером?

  За кожним замовником закріплюється бухгалтер компанії "Бухгалтер Сервіс Плюс". Залежно від специфіки вашої діяльності, форми власності та послуг, які вам потрібні, підбирається фахівець із відповідним досвідом, що забезпечує якісне виконання роботи.

 • Де зберігатиметься первинна документація?

  Первинні документи після обробки, звіти та облікові регістри мають бути передані до архіву. Досі вони зберігаються в бухгалтерії. Відповідальність за зберігання документів несе власник чи уповноважений орган. За умовами договору первинна документація зберігається у виконавця.

 • Які гарантії конфіденційності ви надаєте?

  Компанія БСП зберігає комерційну таємницю клієнта та гарантує нерозголошення відомостей про діяльність, фінансовий стан, власників та співробітників. Перед початком роботи ми підписуємо відповідну угоду.

 • Скільки коштує ведення бухгалтерського обліку?

  Вартість бухгалтерських послуг залежить від системи оподаткування, особливостей та обсягу роботи. Повний комплекс, що включає ведення обліку всіх операцій, розрахунок зарплат, складання звітів, сплату податків, консультації, коштуватиме дорожче, ніж виконання певних завдань.

  У середньому ціна ведення бухобліку для підприємців становить від 660 грн на місяць, для юридичних осіб – від 1560 грн, консультації, ведення книги доходів та витрат – від 300 грн, набір платежів – 22 грн за один платіж. 

  З повним прайс-листом можна ознайомитись у розділі Тарифи та ціни на нашому сайті.

 • У яких регіонах ви надаєте бухгалтерський та податковий супровід?

  Оскільки ми працюємо віддалено, то обслуговуємо клієнтів із різних міст України, включаючи Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Запоріжжя та ін.

 • Чи можна включити витрати на відновлення бухгалтерського обліку до складу витрат за оподаткування?

  У витрати підприємства входять оплата праці, відрахування на соціальні фонди, матеріальні витрати (паливо, комунальні платежі), оплата сировини, закупівля товарів, устаткування, інструментів і матеріалів, витрати на доставку, послуги сторонніх фірм та ін. До послуг сторонніх фірм входять у тому числа і бухгалтерські, які передбачають як ведення, так і відновлення обліку підприємства.

 • У яких випадках потрібне відновлення обліку?

  Недостовірність даних, відсутність документів, неякісний облік можуть призвести до певних проблем, серед яких штрафи, арешт активів, відповідальність за несплату податків та ін. 

  Коли необхідно відновлення обліку:

  • якщо бухгалтерський облік не вели протягом тривалого часу;
  • при втраті чи крадіжці документів;
  • у разі некомпетентності чи недбалості бухгалтера;
  • при виявленні серйозних порушень та помилок у первинних документах;
  • при повній втраті документів через обставини непереборної сили (пожежа, стихійне лихо) або поломку програмного забезпечення, вірус;
  • при зміні головного бухгалтера чи власника;
  • у разі зміни статусу компанії.

  У таких випадках знадобиться відновлення бухгалтерського обліку, яке полягає в аналізі стану справ компанії, виявленні помилок, відновлення обліку та упорядкуванні документів. Ця робота дозволяє нормалізувати діяльність підприємства, оптимізувати суми податків, налаштувати управлінський облік, зменшити податкові ризики та правильно оформляти первинні документи.

 • Як поновити первинні документи, якщо контрагент ліквідовано?

  У ряді випадків виникає необхідність перегляду документів, які відправили до архіву після ліквідації підприємства. Наприклад, можуть знадобитися матеріали, що підтверджують стаж роботи або розрахунки з кредиторами. 

  За законом бухгалтерська звітність зберігається 5 років, а первинні документи – 3 роки.

  У разі втрати первинних документів після ліквідації контрагента доведеться самостійно проводити податкові коригування. Для отримання більш детальної інформації зателефонуйте нам та отримайте консультацію.

 • За який період можна поновити звітність?

  Період озвучує покупець. Тобто замовник сам вибирає, за який проміжок часу необхідно відновити звітність та іншу документацію. Найчастіше компанії вибирають термін 3-5 років. 

  Якщо Вас цікавлять деталі, зв'яжіться з нами по телефону для отримання консультації.

Тепер Ви нам довіряєте?

Телефонуйте або пишіть і ми надамо особисту увагу кожному!

Тел.: (067) 786-36-92, (068) 405-60-76

e-mail: buhgaltersplus1@gmail.com

Потрібна консультація фахівця?

Телефонуйте (067) 786-36-92, (068) 405-60-76
Або залиште заявку і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

Оцініть матеріал:
Натиснть зірочку, щоб проголосувати!
Кількість голосів:
Середній рейтинг:
Замовити дзвінок

Вкажіть свій контактний телефон, і ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин

Замовити послугу
Прикріпити свої файли