Консультації з питань бухгалтерського та податкового обліку
Найкраща ціна на бухгалтерські послуги

Консультації з питань бухгалтерського та податкового обліку

Економіка розвивається і сильно впливає на психологію споживачів. Ні для кого не секрет, що у сьогоденній економіці сфера послуг, особливо консультативних, поступово і впевнено набирає свою питому вагу на загальному ринку попиту і пропозицій. І така тенденція буде не тільки зберігатися, але і успішно прогресувати. Популярність консалтингових послуг, як різного роду консультативних заходів, спрямованих на вирішення конкретних завдань, у сучасній економіці зростає стрімко і прогресивно.

От тільки власних внутрішніх ресурсів, часом, буває зовсім недостатньо. Особливо, якщо справа стосується найважливішої теми – якісного бухгалтерського обслуговування та фінансового управління.

У такому разі на допомогу власникам бізнесу, керівникам, головним бухгалтерам приходить якісний консалтинг, приходимо ми – досвідчена команда ПП «БСП»!

Ми гарантовано допоможемо вам:

Зареєструвати суб'єкти підприємницької діяльності усіх організаційно-правових форм.

Організувати систему бухгалтерського обліку, незалежну від особистих запитів окремих бухгалтерів.

Оцінити існуючий стан фінансових справ, виявити і оперативно усунути знайдені помилки.

 • Чи потрібно підписувати договір на надання послуг і чи можна попередньо ознайомитись із зразком?

  Так, наша компанія укладає з клієнтом договір, у якому прописуються умови співпраці, завдання, обсяги робіт та терміни надання бухгалтерських послуг. Після узгодження всіх деталей ми готуємо документ та надаємо його замовнику для вивчення.

 • Хто працюватиме з нами з боку «Бухгалтер Сервіс Плюс»?

  За кожним проектом закріплюється наш бухгалтер. Фахівець підбирається з урахуванням специфіки бізнесу та тих питань, які необхідно вирішувати. Це означає, що до виконання завдань приступить компетентний бухгалтер, який має досвід роботи з підприємствами вашого роду діяльності та форми власності. Для уточнення деталей зв'яжіться з нами по телефону та отримайте консультацію.

 • Яку відповідальність несе бухгалтерська компанія?

  Якщо бухгалтерським обліком займається аутсорсингова компанія, це дає певні переваги власнику бізнесу. Зокрема, можна заощадити на зарплатному фонді та утриманні бухгалтерії, професійно вести облік, своєчасно складати звіти, причому без суєти та нервів. 

  Аутсорсингова компанія на кожному етапі, починаючи від обробки інформації та закінчуючи сплатою податків, забезпечує:

  • правильне оформлення всіх документів;
  • ведення обліку відповідно до норм законодавства;
  • своєчасне складання звітів до органів контролю;
  • достовірність усіх даних про діяльність підприємства;
  • надання документів у ході податкових перевірок;
  • безпеку документів, включаючи первинну, бухгалтерську, облікову, податкову.

  За помилки та наслідки, до яких ці помилки призвели, відповідає бухгалтерська компанія. Тобто, у цьому випадку вона компенсує всі збитки (штрафи, пені тощо).

  При цьому клієнт несе відповідальність за законність діяльності, організацію ведення бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, надання достовірної інформації про бізнес.

 • Скільки коштує бухгалтерська консультація?

  Вартість консультації бухгалтера залежить від її виду, тривалості та специфіки питання. Наприклад, різні консультації протягом місяця коштуватимуть 1560-2100 грн, а разова годинна коштуватиме від 300 грн.

  Переглянути прайс-лист на послуги компанії БСП можна у розділі Тарифи та ціни на сайті.

 • Чи можна отримати консультацію у разі виникнення складної ситуації? Як швидко я можу отримати відповідь?

  Звичайно. Якщо у вас є якісь питання на тему бухгалтерського чи податкового обліку, ви можете звернутися до нас та отримати консультацію. Залежно від складності проблеми це може бути годинна консультація або кілька таких бесід. Швидкість отримання відповіді також залежить від питання і завдання, яке потрібно вирішити.

 • Ведення податкового обліку: що треба врахувати?

  Податковий облік передбачає збір та систематизацію даних про прибуток та витрати компанії відповідно до норм українського законодавства. Це потрібно для правильної підготовки звітів, відстеження грошових потоків, своєчасної сплати податків.

  Тут треба враховувати дані про доходи та витрати, порядок формування резервного фонду, суми заборгованості, ПДВ або єдиний податок, відомості про основні засоби та необоротні активи, амортизацію, матеріальні запаси та ін.

  Для правильного ведення податкового обліку та уникнення проблем із контролюючими органами довірте цю справу професіоналам BSP. Для отримання консультації зателефонуйте нам або залиште запит на сайті.

 • У яких випадках органи податкової служби можуть позбавити підприємця права працювати на єдиному податку?

  При порушенні законодавства у ряді випадків на власника бізнесу чекають не лише штрафи, а й позбавлення права працювати на єдиному податку. Це можливо при несплаті єдиного податку протягом 2-х послідовних кварталів, збільшення кількості найманих працівників, негрошові форми розрахунку, забороненої діяльності, перевищення обсягу доходів по групі, закриття ФОП або подання бізнесменом заяви про анулювання. У таких випадках підприємець більше не зможе працювати на єдиному податку, а компанія буде автоматично переведена на загальну систему оподаткування.

 • Як ФОП прийняти на роботу найманого робітника?

  Щоб прийняти на роботу людину, необхідно укласти з нею трудовий договір, оформлений наказом власника або уповноваженої ним особи про прийняття на роботу. 

  Процес працевлаштування передбачає такі етапи:

  • документи та заяву про прийом на роботу;
  • трудовий договір та наказ про прийом на роботу;
  • повідомлення ДФС про прийом працівника на роботу;
  • знайомство працівника з правилами трудового розпорядку та посадовою інструкцією;
  • внесення запису до трудової книжки.

  При оформленні на роботу претендент повинен надати такі документи, як паспорт, ідентифікаційний код, трудова книжка, диплом або сертифікат. Також можуть бути потрібні довідка про стан здоров'я, військовий квиток, документи що підтверджують право на пільги.

 • Хто відповідає за невчасне перерахування податку банком?

  Платник податків, який має на рахунку кошти у достатній кількості для сплати податків, не несе відповідальності за несвоєчасне перерахування, якщо вчасно здійснив платіж. Якщо банк порушив умови договору та затримав кошти незалежно від причини (нестача грошей на рахунках банку, помилка операційіста та ін.), то саме він відповідає за порушення терміну зарахування податків до держбюджетів. У такому разі банк має сплатити штраф та пеню за кожен день прострочення платежу.

  При цьому платнику податків необхідно буде довести відсутність провини за несвоєчасне перерахування податків. Для цього слід отримати витяг із банку, довідку про наявність на рахунку коштів тощо.

 • Як обґрунтувати підвищену ставку виплат на відрядження?

  Розмір добових для людей, які перебувають у відрядженні, встановлений законодавством. У 2022 році ця сума становить 650 грн та 80 євро (для закордонних поїздок). 

  Роботодавець на свій розсуд може збільшити добові. Для цього необхідно підготувати спеціальний наказ або закріпити пункт у внутрішньому Положенні про відрядження, якщо понаднормові виплачуватимуться не комусь конкретному, а всім працівникам у відрядженні.

  У такому разі необхідно із суми, що перевищує встановлені добові, утримати ПДФО та військовий збір за ставкою 1,5%. 

  Якщо ви хочете все оформити правильно та за законом, звертайтесь до компанії «Бухгалтер Сервіс Плюс». У нас працюють кваліфіковані фахівці, які знають усі тонкощі бухгалтерського та податкового обліку. Для уточнення деталей зателефонуйте або заповніть форму на сайті.

Тепер Ви нам довіряєте?

Телефонуйте або пишіть і ми надамо особисту увагу кожному!

Тел.: (067) 786-36-92, (068) 405-60-76

e-mail: buhgaltersplus1@gmail.com

Потрібна консультація фахівця?

Телефонуйте (067) 786-36-92, (068) 405-60-76
Або залиште заявку і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

Оцініть матеріал:
Натиснть зірочку, щоб проголосувати!
Кількість голосів:
Середній рейтинг:
Замовити дзвінок

Вкажіть свій контактний телефон, і ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин

Замовити послугу
Прикріпити свої файли