Бухгалтер віддалено Дніпро
Найкраща ціна на бухгалтерські послуги

Бухгалтер віддалено Дніпро

Чому саме бухгалтер віддалено Дніпро? Декілька років тому навіть неможливо було уявити компанію або невелику фірму, в якій не було б штатного бухгалтера. Саме на цій людині зав'язана фактично уся фінансова і навіть господарська діяльність підприємства. А тому переоцінити важливість такого фахівця складно. Особливо, бухгалтера професіонала – відповідального, уважного і досвідченого фахівця, який знає всі закони, чітко орієнтується в актах і не допускає помилок.

Сьогодні, з розвитком цифрових технологій, бухгалтер не зобов'язаний постійно знаходитись в офісі! Виконувати покладені на нього обов'язки фахівець може і віддалено, працюючи, наприклад, з дому.

Що має певні переваги як для самого бухгалтера, так і для компанії, що наймає його на роботу?

Віддалений бухгалтер – переваги співпраці

Зокрема, компанії немає потреби витрачатися на:

 1. облаштування окремого робочого місця;
 2. купівлю комп'ютера та іншої техніки;
 3. забезпечення канцелярським приладдям і т.д.

І ще підприємство звільняється від певних видів податків і зборів, яке воно було б вимушене платити, якби офіційно брало бухгалтера у штат, а не оплачувало просто послуги, які він надає.

Тому немає нічого дивного у тому, що все частіше компанії, фірми, підприємства дають тематичні оголошення, у яких вказуються фактично три слова: «Бухгалтер віддалено Дніпро».

Довіряйте тільки професіоналам!

Бухгалтерська компанія «Бухгалтер Сервіс Плюс» (м. Дніпро) надає послуги віддаленого бухгалтера. Ми працюємо на профільному ринку вже багато років і заслужили репутацію відповідальних і грамотних фахівців, здатних у найкоротші терміни вирішувати усі питання, пов'язані з бухгалтерською діяльністю вашої компанії.

У штаті компанії працюють тільки професіонали, які надають повний спектр профільних послуг. При цьому вартість їхньої роботи цілком прийнятна.

Уклавши договір з компанією «Бухгалтер Сервіс Плюс», ви можете бути впевнені в якісному супроводі діяльності свого підприємства.

Ми надаємо повноцінний супровід компаній різного типу, а також тих організацій, які працюють у різних галузях – починаючи від туристичної та виробничої та закінчуючи сферою IT.

Бухгалтерська компанія «Бухгалтер Сервіс Плюс» – ваш вірний друг і помічник, якому ви можете довіритися!

 • Як розраховується вартість послуг?

  Клієнт говорить про свої побажання, про те, які послуги йому потрібні, надає інформацію про діяльність компанії. За підсумками отриманих відомостей проводиться розрахунок вартості бухгалтерського супроводу.

 • Як відбувається комунікація БСП із клієнтами?

  Наші бухгалтери та менеджери підтримують зв'язок із клієнтом віддалено – по телефону, через електронну пошту чи месенджери. Якщо вам потрібна консультація окремо з будь-якої проблеми, зв'яжіться з нами і отримайте відповіді на всі запитання.

 • Яку відповідальність несе бухгалтерська компанія?

  Компанія «Бухгалтер Сервіс Плюс» надає професійний комплексний бухгалтерський супровід та обслуговування, а також пропонує послуги бухгалтера віддалено Дніпро. 

  Після підписання договору БСП бере на себе зобов'язання вести облік відповідно до законодавства, формувати документи без помилок, здавати звіти у встановлені терміни, зберігати документацію, проводити консультації на тему бухгалтерського або податкового обліку.

 • Чим аутсорсинг бухгалтерських послуг кращий за бухгалтера?

  Бухгалтерський аутсорсинг та послуги бухгалтера віддалено передбачають передачу ведення обліку сторонньої компанії на договірній основі. Закріплений за клієнтом спеціаліст займається веденням та відновленням бухгалтерського та податкового обліку, підготовкою фінансових звітів, оптимізацією податкових платежів, нарахуванням заробітних плат, супроводом податкових перевірок.

  Працівники аутсорсингових організацій працюють із різними компаніями, тому мають досвід у різних сферах. Крім цього, послуги бухгалтера віддалено зазвичай обходяться дешевше, ніж утримувати свій штат бухгалтерів, облаштовувати для них робочі місця, закуповувати обладнання та ПЗ. Особливо вигідно співпрацюватиме з аутсорсинговою компанією за сезонної діяльності, адже ціна ведення бухобліку залежить від кількості документів.

 • Які документи необхідні для початку роботи з бухгалтерського обслуговування?

  Для якісного виконання завдань аутсорсингова компанія має оперативно отримувати від клієнта необхідну інформацію про діяльність. Це дозволить власнику бізнесу контролювати якість виконаної роботи та терміни, а виконавцю – правильно вести документообіг, обробляти документи, формувати звіти.

  Бухгалтеру треба надати регістри, первинні документи та іншу документацію, яка знадобиться для ведення обліку та складання звітів до податкової, а також дані про заборгованість, податки, взаєморозрахунки з контрагентами.

  Для отримання більш детальної інформації зателефонуйте нам та отримайте консультацію.

 • Який порядок здійснення бухгалтерського обслуговування?

  Спочатку обговорюються умови співпраці, послуги, які надаватимуться клієнту, розподіляються обов'язки, після чого підписується договір. Потім бухгалтерської компанії передаються регістри та документи.

 • Які підприємства за формою власності ви можете обслуговувати?

  Наші бухгалтери мають кваліфікацію та досвід роботи з компаніями різних форм власності та видів діяльності. Тому нашими замовниками є як ФОП, так ТОВ та ін.

 • Як відбувається передача бухгалтерської бази?

  Регістри бухгалтерського обліку необхідно передати бухгалтеру у паперовому та електронному вигляді, а паперові документи надіслати кур'єром або привезти особисто. Також виконавцю слід відкрити доступ до електронної бази. Процес передачі документації та регістрів фіксується спеціальними актами. 

  Якщо вас цікавить бухгалтерське обслуговування, звертайтесь до компанії «Бухгалтер Сервіс Плюс». Для цього зателефонуйте або заповніть форму на сайті.

Тепер Ви нам довіряєте?

Телефонуйте або пишіть і ми надамо особисту увагу кожному!

Тел.: (067) 786-36-92, (068) 405-60-76

e-mail: buhgaltersplus1@gmail.com

Потрібна консультація фахівця?

Телефонуйте (067) 786-36-92, (068) 405-60-76
Або залиште заявку і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

Оцініть матеріал:
Натиснть зірочку, щоб проголосувати!
Кількість голосів:
Середній рейтинг:
Замовити дзвінок

Вкажіть свій контактний телефон, і ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин

Замовити послугу
Прикріпити свої файли