Бухгалтерські послуги віддалено Київ
Найкраща ціна на бухгалтерські послуги

Бухгалтерські послуги віддалено Київ

Пропонуємо послугу бухгалтерський супровід Київ підприємствам різних форм власності та фізичним особам-підприємцям. Надаємо послуги у режимі дистанційного супроводу або онлайн, орієнтуємося на бажання і можливості Клієнта.

Ведення бухгалтерського і податкового обліку передбачає організацію обліку «під ключ», тобто відображення в обліку всіх господарських операцій Клієнта Києва та складання звітності на основі правильно оформленої первинної документації.

Облік здійснюється на платформі 1С, що належить бухгалтерській компанії, і знову зареєстрованому Клієнту Києва не потрібно додатково витрачати кошти на придбання програми 1С. Клієнтам Києва, які вже ведуть діяльність, ми можемо запропонувати оновити програму (у разі необхідності) до останньої версії, провести аудит бухгалтерського і податкового обліку (у разі потреби) і побудувати оптимальний для виду діяльності облік. Доступ до бази Клієнту і співробітникам бухгалтерської компанії організований цілодобово.

Дієву допомогу надамо головному бухгалтеру підприємства в організації обліку трудомісткої ділянки або відновленні втрачених облікових даних.

Послуги бухгалтера у Києві

Крім повного бухгалтерського та податкового обліку у Києві, ми надаємо такі послуги нашим клієнтам:

Відновлення бухгалтерського і податкового обліку;

Письмові і усні консультації у межах сфери діяльності підприємства;

Складання та здавання звітності на підставі даних Клієнтів Києва;

Супровід перевірок, переговори з контролюючими органами;

Державна реєстрація СПД.

З усіх питань бухгалтерського та податкового обліку з вами буде працювати професійна команда, яка надасть відповідь на усі запитання вашого бізнесу.

Бухгалтерська компанія має великий досвід у сфері бухгалтерського обліку виробництва, туристичного бізнесу, фінансового лізингу, медичних послуг, роздрібної та оптової торгівлі та ін.

Вартість послуг з бухгалтерського супроводу формується з:

 1. обсягу операцій,
 2. характеру діяльності фірми,
 3. наявності зовнішньоекономічної діяльності,
 4. наявності касової документації,
 5. кількості співробітників у штаті,
 6. частоти здавання звітності,
 7. системи оподаткування тощо.

У будь-якому випадку в компанії діє гнучка система вартості послуг, комфортна для Клієнтів Києва.

Якщо вам необхідна податкова консультація Київ, можете сміливо звертатися до нас. Ми ніколи не залишаємо наших клієнтів напризволяще під час податкових перевірок, візитів інспекторів і т.д.

Працюючи з нами, ви можете повністю довіряти нашим фахівцям. Вже сьогодні ми супроводжуємо декілька великих підприємств, не кажучи про дрібніші компанії та приватні особи. Що тільки підтверджує високу кваліфікацію фахівців бухгалтерської компанії «Бухгалтер Сервіс Плюс».

Ми відповімо на усі запитання і порадимо, як правильно вчинити у тій чи іншій ситуації.


 • Чи можна попередньо ознайомитись із зразком договору на надання послуг?

  Перед тим, як укласти договір на бухгалтерське обслуговування, компанія БСП обговорює з клієнтом усі нюанси, умови співпраці, завдання, які треба буде виконувати. Також відбувається розподіл обов'язків між замовником та виконавцем. Після уточнення всіх моментів визначення термінів надання послуг клієнт зможе ознайомитися з договором і запропонувати правки.

 • Як вибудовується комунікація між БСП та клієнтом?

  За кожним проектом закріплюється менеджер, який відповідає на запитання, погоджує деталі, підтримує зв'язок із клієнтом та бухгалтер, який відповідає вимогам замовника. Тобто ви отримуєте кваліфікованого спеціаліста, який знає тонкощі роботи з підприємствами вашої форми власності та виду діяльності. 

  Оскільки ми працюємо віддалено, вся комунікація вибудовується в телефонному режимі, електронною поштою або через месенджери.

 • Чи змінюватиметься вартість послуг у процесі співпраці? Від чого це залежить?

  У процесі співробітництва можлива зміна вартості бухгалтерських послуг. Це відбувається у тому випадку, якщо збільшується обсяг робіт, кількість контрольованих операцій або за інфляції.

 • Які гарантії конфіденційності ви надаєте?

  Ми зберігаємо комерційну таємницю і не розголошуємо інформацію про діяльність та фінансове становище клієнта третім особам. Перед початком роботи підписуємо угоду. 

  Виняток може становити випадки, передбачені законодавством. Наприклад, на запит виконавчої служби, суду, податкової інспекції, СБУ, Мінфіну та інших установ необхідно буде надати запитані документи.

 • Які документи необхідні для початку роботи з бухгалтерського обслуговування?

  Для початку співробітництва необхідно погодити всі нюанси, визначити завдання для бухгалтера, підписати договір та передати бухгалтерській компанії необхідні документи. Це регістри бухгалтерського обліку в роздрукованому та електронному вигляді, первинні документи та документи, необхідні для ведення справ та підготовки звітів. 

  Для отримання більш детальної інформації, зв'яжіться з нами по телефону або залиште запит на сайті і ми вам зателефонуємо.

 • Який порядок здійснення бухгалтерського обслуговування?

  Щоб отримувати бухгалтерські послуги віддалено Київ, необхідно визначитися із завданнями, які візьме на себе бухгалтер (повний супровід, включаючи розрахунок зарплати, облік, складання документів, податкові відрахування, відновлення втрачених документів та ін., або лише конкретні послуги). Після цього здійснюється поділ обов'язків між компанією та клієнтом, визначається обсяг робіт, та сторони підписують договір. Потім відбувається передача документів бухгалтеру для обробки та зберігання.

 • Які підприємства ви можете обслуговувати?

  Бухгалтери компанії «Бухгалтер Сервіс Плюс» мають досвід роботи з підприємствами різних форм власності, систем оподаткування та у різних сферах діяльності. Знання та досвід у галузі бухобліку та оподаткування дозволяють співпрацювати з ТОВ, ФОП та ін. Для уточнення умов співробітництва зателефонуйте нам по телефону.

 • Якщо наш штатний бухгалтер не розуміється на якихось питаннях, чи можете ви допомогти?

  Звичайно. Ви можете отримати як професійну консультацію з проблем, що виникли, так і замовити надання тих бухгалтерських послуг, яких потребуєте. Наприклад, якщо ваш бухгалтер не має достатнього досвіду у формуванні звітів для контролюючих органів, нарахуванні зарплат або інших питаннях, звертайтеся в нашу компанію за допомогою. 

  Переглянути прайс-лист можна на сайті в розділі Тарифи та ціни, а щоб уточнити деталі, зателефонуйте нам або заповніть форму зворотнього зв'язку.

Тепер Ви нам довіряєте?

Телефонуйте або пишіть і ми надамо особисту увагу кожному!

Тел.: (067) 786-36-92, (068) 405-60-76

e-mail: buhgaltersplus1@gmail.com

Потрібна консультація фахівця?

Телефонуйте (067) 786-36-92, (068) 405-60-76
Або залиште заявку і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

Оцініть матеріал:
Натиснть зірочку, щоб проголосувати!
Кількість голосів:
Середній рейтинг:
Замовити дзвінок

Вкажіть свій контактний телефон, і ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин

Замовити послугу
Прикріпити свої файли