Політика конфіденційності

Ми високо цінуємо Ваш інтерес до нашої компанії. Захист персональних даних для нас дуже важлива. Ми дотримуємося правил захисту персональних даних та захисту ваших даних від несанкціонованого доступу третіх осіб (захист персональних даних).

Заповнення форми з контактними даними означає беззастережну згоду з цією Політикою конфіденційності та зазначеними в ній умовами обробки персональної інформації.

Нижче наводиться інформація про обробку персональних даних.

1. Персональні дані. Мета збору і обробки персональних даних.

1.1. Ви завжди можете відвідати цю сторінку, не розкриваючи жодної персональної інформації.

1.2. Під персональними даними розуміється будь-яка інформація, що відноситься до певного або визначається на підставі такої інформації фізичній особі.

1.3. Ресурс «bsp.dp.ua» збирає та використовує персональні дані, необхідні для виконання Вашого запиту, це - прізвище, ім'я, телефон та електронну адресу.

1.4. Персональні дані використовуються виключно для надання інформаційно-освітніх послуг по Вашому запиту і для повідомлення Вас про проводяться заходи, освітніх програмах та існуючі знижки, а також для розсилки тематичних статей і матеріалів за допомогою зазначеної Вами електронної пошти.

1.5. Ресурс «bsp.dp.ua» не перевіряє достовірність персональних даних, наданих фізичними особами, і не перевіряє їх дієздатність.

2. Умови обробки персональної інформації покупця і її передачі третім особам.

2.1. При обробці персональних даних відвідувачів сайту наша компанія керується законом України «Про захист персональних даних».

2.2. Відносно персональної інформації покупця зберігається її конфіденційність.

2.3. Наш ресурс не передає персональні дані третім особам.

3. Заходи, що застосовуються для захисту персональної інформації користувачів.

Ми приймаємо необхідні і достатні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій з нею третіх осіб.

Замовити дзвінок

Вкажіть свій контактний телефон, і ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин

Замовити послугу
Прикріпити свої файли