Повний або частковий бухгалтерський та податковий супровід
Найкраща ціна на бухгалтерські послуги

Повний або частковий бухгалтерський та податковий супровід

Пропонуємо послугу бухгалтерський супровід Дніпро підприємствам різних форм власності та фізичним особам-підприємцям. Орієнтуємося, перш за все, на клієнта, прагнучи знайти найоптимальніший і зручний варіант роботи. Також є послуга – бухгалтер віддалено Дніпро.

Ведення бухгалтерського і податкового обліку – це своєчасне ведення обліку і складання звітності на основі правильно оформленої первинної документації.

Бухгалтерський та податковий супровід передбачає:

  1. Повне ведення бухгалтерського і податкового обліку.
  2. Відновлення бухгалтерського і податкового обліку.
  3. Письмові і усні консультації у межах сфери діяльності підприємства.
  4. Складання та здавання звітності.
  5. Супровід перевірок, переговори з контролюючими органами.
  6. Ведення первинної документації.

Від того, наскільки правильно ведеться бухгалтерський облік, безпосередньо залежить фінансовий добробут підприємства. При грамотному веденні бухгалтерського і податкового обліку відсутні штрафні санкції з боку податкової інспекції. Тільки досвідчений бухгалтер зможе підказати, яким чином легально мінімізувати податки. Ви можете скористатися такими послугами, як податкова консультація та консультації бухгалтера Дніпро у нашій компанії, та отримати розгорнуті відповіді на усі ваші запитання.

У нас працюють професіонали своєї справи, які знають тонкощі обліку усіх галузей. Залежно від ваших індивідуальних потреб ми можемо запропонувати повне бухгалтерське обслуговування: від виписки первинних документів до здавання балансу, або здійснити грамотне часткове бухгалтерське обслуговування у необхідному вам обсязі. Також ми надаємо послугу бухгалтер віддалено Дніпро.

Вартість послуг з бухгалтерського обслуговування формується з обсягу операцій, характеру діяльності фірми, наявності зовнішньоекономічної діяльності, наявності касової документації, кількості співробітників у штаті, частоти здавання звітності, системи оподаткування тощо.

Чому бухгалтерський супровід варто довірити нашій компанії

Ми забезпечуємо бухгалтерський супровід у Дніпрі, охоплюючи насамперед компанії і фірми різних форм власності та які займаються різними видами бізнесу.

У штаті нашої організації перебувають тільки високопрофесійні фахівці, які володіють необхідними знаннями та досвідом для надання профільних послуг.

Є декілька причин, з яких ви просто зобов'язані довірити бухгалтерське обслуговування, Дніпро вже сповна оцінив якість послуг, що надаються.

  1. Вам не доведеться витрачати час, нерви і енергію на відвідування податкової інспекції, інших контролюючих органів. У вас залишиться достатньо вільного часу на ведення і розвиток бізнесу.
  2. Ви не будете залежати від бухгалтера, якому потрібно постійно сплачувати зарплатню, чекати, поки він повернеться з відпустки або вийде з лікарняного. А ще періодично буде просити підвищити заробітну плату.
  3. Також ви істотно скоротите витрати на різні організаційні питання. Наприклад, на створення робочого місця бухгалтера, закупівлю оргтехніки, поповнення канцтоварів і т.д.
  4. Якщо вам необхідна податкова консультація Дніпро (це або сусіднє місто), можете сміливо звертатися до нас. Ми ніколи не залишаємо наших клієнтів напризволяще під час податкових перевірок, візитів інспекторів і т.д.

Які ще послуги ми надаємо

Вище ми коротко розповіли про свої послуги. Однак вважаємо своїм обов'язком ще раз нагадати, але вже докладніше, що саме ми робимо:

Здавання звітів в усіх контролюючих органах.

Повний розрахунок і контроль сплати податків, які зобов'язане виплатити ваше підприємство – ми точно знаємо, як уникнути штрафів і зайвих платежів.

Проводимо усі банківські операції.

І багато іншого, що так чи інакше пов'язане з веденням бухгалтерії, бухгалтерською та податковою звітністю.

Працюючи з нами, ви можете повністю довіряти нашим фахівцям. Вже сьогодні ми супроводжуємо декілька великих підприємств, не кажучи про дрібніші компанії та приватні особи. Це тільки підтверджує високу кваліфікацію фахівців бухгалтерської компанії «Бухгалтер Сервіс Плюс».

Якщо ж вам необхідні прості консультації бухгалтера Дніпро (місце роботи вашої компанії або інше місто), ви також можете сміливо звертатися до нас. Ми відповімо на усі запитання і порадимо, як правильно вчинити у тій чи іншій ситуації.

Тепер Ви нам довіряєте?

Телефонуйте або пишіть і ми надамо особисту увагу кожному!

Тел.: (067) 786-36-92, (068) 405-60-76

e-mail: buhgaltersplus1@gmail.com

Потрібна консультація фахівця?

Телефонуйте (067) 786-36-92, (068) 405-60-76
Або залиште заявку і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

Оцініть матеріал:
Натиснть зірочку, щоб проголосувати!
Кількість голосів:
Середній рейтинг:
Замовити дзвінок

Вкажіть свій контактний телефон, і ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин

Замовити послугу
Прикріпити свої файли